Hotel Majestic
Ksamil

Pershkrimi

Hotel Majestic ndodhet në bregdet në Ksamil, 2.9 km nga Parku Kombëtar i Butrintit. Ofrimi i një restoranti, prona gjithashtu ka një bar dhe një sallë pritjeje të përbashkët. Dhoma me ajër të kondicionuar ofrojnë pamje nga deti dhe vijnë me një dollap dhe WiFi të lirë.Dhomat vijnë me një TV, dhe disa dhoma në hotel kanë një ballkon.Guests në Hotel Majestic mund të gëzojnë një mëngjes kontinental.Akomodimi ka një tarracë dielli.

Politika e Privatesise dhe kushtet


Mbrritja

Mbrritja : 02:00 PM
Largimi : 11:00 AM

Paisjet e hotelit
Restaurant
Wi-Fi Internet
Air Conditioner
Pets Allowed
Mengjes
Shto komente x

I pergjithshem  1 / 10

Lutemi të kini parasysh : Kujdes! Pasi vleresimi te jete bere, nuk mundeni ta fshini ose modifikoniShto në listën e preferuar